Kniha návštev

Dobrý den!

Dátum: 16.03.2018 | Vložil: Libuška

Jsem naprosto, velice, obrovsky, hrozně MOC NADŠENÁ! z Vašich stránek!!!!! Ani tak nejde o návody (tím Vás nechci ani trochu urazit, jen že těch je na netu spousta), ale jde o Váš způsob popisu. Při čtení jsem cítila plno energie a nadšení! Při čtení jste do mě vlil obrovské nadšení se pustit do práce, což jsem nikde jinde nenašla! JSTE ÚÚÚÚÚŽASNÝ A DĚKUJI! Vaši stránku si dávám do záložek a budu často navštěvovat. Chtělo by to na světě více lidí s Vaším smyslem pro humor! Děkuji Vám za úsměv, který jste mi vykouzlil na tváři a světlo, které jste mi vlil do dušičky 14ti lety zničené mezi závistivými, nepřejícími, zlými čecháčky. Ještě jednou DĚKUJI :)

Pozdrav

Dátum: 21.03.2015 | Vložil: Anka Pappová

Milý JOŽKO, srdečne ŤA pozdravujem aj TVOJU rodinku. Stránky som si s radosťou a nadšením prezrela a obdivujem Tvoju zručnosť a krásne motívy Tvojich výrobkov.
SI ŠIKULKO. Mal si meniny, tak ešte raz TI k nim blahoželám a prajem TI stále zdravie, rodinné šťastie, veľa nápadov i úspechov. poslala som TI aj email, ale asi máš veľa práce - teším sa na odpoveď a nové správy od TEBA.
Prajem Vám všetkým príjemnú jarnú pohodu a príjemné Veľkonočné sviatky, ktoré už potichúčky klopkajú na dvere a tešia s na Tvoje nové vajíčkové výtvory.
S pozdravom a s úctou ostáva - Anka

Vážený pán Hvozdík,

Dátum: 16.02.2013 | Vložil: Ervin Petrik

Vaša zbierka presýpacích hodín je zaujímavá a estetická, podobne ako celá táto stránka. Kraslice sú naozaj majstrovské diela, Vaša trpezlivosť a precíznosť je obdivuhodná. Želám mnoho ďalších tvorivých nápadov :o)

Re:Vážený pán Hvozdík,

Dátum: 17.02.2013 | Vložil: Zefo

Ďakujem veľmi pekne, teší ma, že sa Vám moja práca aj skromná zbierka páči.
Tiež Vám prajem všetko dobré.
Zef.

O Vašej stránke

Dátum: 12.11.2011 | Vložil: vierka

Vaša stránka je prekrásna.
Hneď som si ju uložila medzi oblúbené a určite sa tu budem vracať.
Táto stránka je nie na jeden deň, určite ju budem lúskať až do posledného riadku.
Na muža ste veľmi zručný, zahanbíte nejednu žienku v ručných prácach.
Vierka
https://pletene-kosiky-z-novin.meu.zoznam.sk/

Re:O Vašej stránke

Dátum: 14.11.2011 | Vložil: Zefo

ďakujem, teší ma Vaša pochvala. Aj ja sa určite pozriem na Vaše stránky, kde máte prezentované práce.
Pozdravujem.

Kraslice

Dátum: 04.09.2011 | Vložil: Stano-Worwo

Považuji si za čest mít ve své sbírce i ukázku vaší tvorby. Semínkové jsou naprosto originální a ocenění za použití originální metody aplikace přírodních materiálů je zcela na místě. Slámové od Zefa patří k nejhezčím, které touto technikou zdobení mám. Hluboce smekám a díky.

Re:Kraslice

Dátum: 09.09.2011 | Vložil: Zefo

Ďakujem.

super stánka

Dátum: 25.04.2011 | Vložil: tiež sestra

Ahoj bruder, je mi veľkou cťou, že môžem ako štvrtá napísať niečo do knihy návštev :-) (štvorka je moje osobné číslo a nakoniec, čo som horšia ako šougor a sestra ?!). Ale vážne, veľmi pekná a konečne funkčná stránka, ktorá zaujme nielen svojim dizajnom, ale aj obsahom. Všetko som prečítala a dúfam, že stále sa dozviem o Tebe nové pozitívne veci. Život som si kúpila, mám ho odložený. Prajem Ti, aby sa Ti darilo, aby si dostával stále nové nápady a aby Ťa ruky, zdravie , žena a deti poslúchali. P.S. Ďakujem za veľkonočné blahoželanie.

Re:super stánka

Dátum: 26.04.2011 | Vložil: Zefo

Ďakujem, budem sa snažiť.

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok